Grupa Doradcza QUALITAS
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
37-100 Łańcut
Dąbrówki 396A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 17 779 91 66
Strona www: https://www.iso-kons...


Ocena: 0
Grupa Doradcza QUALITAS zajmuje się wdrażaniem, między innymi, normy ISO 9001. Dotyczy ona systemu zarządzania jakością, która określa wymagania, jakie firma musi spełnić, aby opracować i utrzymać system zarządzania jakością w całej organizacji. Wersja normy ISO 9001:2015 obejmuje sześć kluczowych zasad: konieczność zaangażowania kierownictwa wyższego szczebla, definiowanie celów i procesów, badanie i podejmowanie działań w celu rozwiązywania problemów, mierzenie i analizowanie wyników, ciągłe doskonalenie systemu oraz tworzenie dokumentacji.

Grupa Doradcza QUALITAS pomaga przedsiębiorstwom we wdrażaniu systemów ISO w celu uzyskania lepszej kontroli jakości. To ważne w szczególności w branży spożywczej. Proces wdrażania zapewnia spełnienie potrzeb klienta w sposób terminowy i efektywny pod względem kosztów. Wdrożenie obejmuje również bezpłatną usługę audytu ze szczegółowym raportem zawierającym zalecenia dotyczące usprawnień.

Standaryzacja jest kluczem do maksymalnego zwiększenia wydajności każdego systemu. Dlatego właśnie systemy ISO są tak ważne dla dużych i małych firm. QUALITAS specjalizuje się w pomocy we wprowadzaniu procedur w firmie, dzięki czemu można usprawnić działania, zwiększyć marżę zysku i ograniczyć straty czasu. Grupa Doradcza może pomóc we wszystkim - od opracowania zasad zorientowanych na klienta po wdrożenie programów zarządzania wydajnością.

Wdrażanie systemów ISO może być zadaniem czasochłonnym i kosztownym. W związku z tym wiele firm unika procesu wdrażania, decydując się wyłącznie na audyt. Jeśli kierownictwu zależy na oszczędności czasu i pieniędzy, Grupa Doradcza QUALITAS opowie o korzyściach płynących ze wdrożenia systemu ISO oraz o tym, jak może on pomóc zaoszczędzić więcej.

Systemy ISO są niezbędne, aby firmy mogły spełnić wymagania. Dotyczy to zwłaszcza większych firm, które mają ścisłe przepisy, których muszą przestrzegać. Wdrażanie systemów ISO może być jednak skomplikowane i czasochłonne. Usługi QUALITAS mogą pomóc firmom wdrożyć je w ciągu zaledwie kilku godzin, bez przestojów i przerw w działaniu systemu.
Wyświetleń: 403
Komentarze