FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 531753590


Ocena: 0

Dobra kondycja fizyczna jest potrzebna każdemu. Oddziałuje na samopoczucie i stan organizmu. Żaden człowiek nie da rady nieustannie utrzymywać jednej postawy - przykładowo siadu. Toteż zatrudnieni w korporacjach muszą starać się ćwiczyć regularnie. To pozwoli im zachowanie harmonii fizyczności i ducha. Brak aktywności i nieodpowiednie rutyny w diecie mogą prowadzić do za dużej masy ciała. To znów bywa przyczyną kłopotów zdrowotnych. Dobrze jest zdecydować się na konsultację u trenera Artura Caba, on zmotywuje nas do poprawy przyzwyczajeń i trochę aktywności do naszego planu dnia. Zapoznaj się z ofertą trenera personalnego: https://www.fitkick.pl/treningi-i-dieta/

Cykliczne ćwiczenia to początkowy etap drogi do celu. Trener FitKick dostosowuje stopień trudności do kondycji i preferencji trenującego. Aktywność fizyczna może dawać ćwiczącemu zadowolenie, ponieważ uwalnia hormon szczęścia. FitKick zaczyna współpracę od wywiadu z osobą, która do trenera się zgłasza. Zdobywa informacje o stanie zdrowia i trybie życia. Ważne jest, by treningi dobierać do osoby. Różne są oczekiwania - pierwsi pragną zrzucić nadprogramowe kilogramy, drudzy wyrzeźbić ciało.

FitKick pomaga dbać o dobry wygląd sylwetki. Zazwyczaj ograniczają opinie, że jesteśmy słabi. Nie trenujemy często, ponieważ nie ma bodźca, który by zwiększył motywację. Nie umiemy dawać sobie celów poza pracą. Trener personalny ułatwi uzyskanie wyglądu o jakim nawet nie śniliśmy i być może zestaw ćwiczeń, który na długo wejdzie do grafiku.

To co jemy, jest bardzo istotne, jeśli chcemy mieć proporcjonalną figurę i świetny nastrój. FitKick opracowuje jadłospisy dostosowane do potrzeb klienta. Kombinacja diety i sportu daje oczekiwane efekty. FitKick zapewnia motywację w zmianie jadłospisu. Chudnięcie będzie skuteczne i zdrowe. Skontaktujesz się z nim mailowo albo telefonicznie - dane znajdziesz na jego stronie internetowej.


Wyświetleń: 1909
Komentarze