GoRepair
Informacje
Lokalizacja
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to serwis urządzeń mobilnych oraz notebooków mający swoją stacjonarną siedzibę w Krakowie. To miejsce, gdzie można wybrać z problemem zalanego telefonu. Również iPady i inne produkty firmy Apple można skutecznie naprawić w Go Repair. Pomoc punktu bywa niezwykle cenna, gdy dojdzie do nieprawidłowego włączania się urządzenia. Specjaliści Go Repair okażą wsparcie gdy wystąpią kłopoty z wejściem USB - jedną z najczęstszych przyczyn napraw laptopów.

Tematyczny blog firmowy

Serwis Go Repair ma na tematycznym blogu firmowym bardzo dużo przydatnych artykułów. Przynoszą one wartościowe informacje dla posiadaczy urządzeń i odpowiedzi dotyczące użytkowania telefonów oraz problemów, jakie najczęściej w nich się pojawiają. Można dowiedzieć się jak oczyszczać smartfon z bakterii, które nieustannie się na nim zbierają - większość użytkowników nie jest tego świadoma.

Serwis pogwarancyjny

Go Repair zajmuje się serwisem pogwarancyjnym smartfonów i notebooków znanych firm takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo, a także Apple. Pracownicy są zaznajomieni z tymi urządzeniami nie od dziś - mają więc spore doświadczenie w tym obszarze. Pomimo to w dalszym ciągu poszerzają zakres informacji. Niedawno wypuszczone na rynek telefony zostały przez pracowników Go Repair również opanowane.

Zawsze jasny status naprawy

Skorzystanie z usług Go Repair pozwala mieć status naprawy zawsze aktualne. Oddanie swojego tabletu do przeglądu może dać się zrealizować bez wychodzenia z domu i w wygodny sposób - wystarczy kliknąć odpowiednią opcję, spakować dobrze urządzenie i wręczyć pracownikowi firmy kurierskiej. Trzeba mieć świadomość, że Go Repair przed zwrotem sprawnego laptopa każdorazowo dokonuje jego testów. Zapewnia to większą pewność, że reperacja się powiodła. To bardzo dobre rozwiązanie, dlatego wielu klientów je ceni.

Wyświetleń: 3418
Komentarze