Prywatne Przedszkole w Gorzkowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-012 Wieliczka
Gorzków 64
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 603 283 733
E-mail: dyrekcja@iiiplo.krakow.pl
Strona www: http://www.przedszko...


Ocena: 0

Wybór przedszkola jest ważny i można go porównać do tego, kiedy wybiera się szkołę podstawową. Istnieją bowiem różne programy edukacji i wiele filozofii, jakimi kierują się placówki dla najmłodszych. Wyróżnić możemy przedszkola, które ukierunkowują rozwój dziecka, ale też takie, które są ogólnorozwojowe i nie mają żadnych specjalności. Ważne jest, by placówka dbała o bezpieczny rozwój dzieci i wspierała wychowanie przez rodziców. Do takich należy Prywatne Przedszkole w Gorzkowie: http://www.przedszkole.wieliczka.pl/.

Dlaczego warto wybrać Prywatne Przedszkole w Gorzkowie?

Przedszkole powinno się kojarzyć z zabawą i tak właśnie jest w przypadku Prywatnego Przedszkola w Gorzkowie. Dzieciom nie brakuje angażujących zajęć, które uczą pracy w zespole, podstaw języka angielskiego czy rytmiki. Nauka przez zabawę to najlepszy pomysł na rozwijanie w najmłodszych nowych umiejętności. Jest to też sposób na zajęcie ich czasu i zapewnienie bodźców niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Przedszkole to miejsce do zawierania nowych znajomości, integracji z innymi dziećmi i nabywania cennych w późniejszym życiu umiejętności społecznych.

Oprócz tego dzieci znajdują się tam pod stałą opieką opiekunów. Mają pedagogiczno-psychologiczne wykształcenie, dlatego nie tylko nadzorują dzieci podczas zajęć, ale też obserwują ich zachowanie, a wnioski omawiają z rodzicami. Dzięki temu tata i mama wiedzą, czym szczególnie interesuje się ich pociecha i w czym się najlepiej odnajduje. Zapewniona zostaje pomoc pielęgniarska dla przedszkola – dzieci więc mogą się spokojnie bawić, bo są bezpieczne.

Dzieci w wieku przedszkolnym uczą się poprzez naśladowanie dorosłych i siebie nawzajem. Jeśli nauczyciele w przedszkolu traktują dzieci życzliwie, zachęcają je do tego samego. To, co i jak się mówi do dzieci, ma ogromne znaczenie wychowawcze — wiedzą o tym pracownicy Prywatnego Przedszkola w Gorzkowie. Ważnym aspektem edukacji jest usystematyzowanie sygnałów wysyłanych do małych dzieci. Nauka i zabawa w przedszkolu powinna być kontynuacją i potwierdzeniem tego, czego dziecko nauczyło się w domu. Warto o tym pomyśleć, wybierając przedszkole dla swojego dziecka.

Wyświetleń: 398
Komentarze