Bergstudio
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 790 354 700
Strona www: https://bergstudio.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Bergstudio produkuje dla swoich klientów filmy reklamowe i wizerunkowe na zasadzie współpracy. Celem najczęściej jest promocja firmy, produktu lub usługi. Materiał wideo przedstawia ją w sposób jasny, ciekawy i ukierunkowany. Film reklamowy to reklama dynamiczna i zapadająca w pamięć na długo po jej obejrzeniu. Animacja może być uzupełnieniem klasycznego filmu, albo zdominować całą reklamę. Wszystko zależy od dokładnych ustaleń z klientem.

Bergstudio rozpoczyna swoją pracę od rozmów z przedstawicielami firm, z którymi współpracuje. To właśnie oni znają wszystkie ich cechy i wiedzą, co powinno znaleźć się w reklamie. Bergstudio ubiera te elementy w kreacje audiowizualne i łączy je w firmę handlową lub reklamową.

BergStudio produkuje film od samego pomysłu i scenariusza po materiał końcowy. Efekt współpracy może być opublikowany w mediach społecznościowych lub wyświetlony wewnętrznie jako film wizerunkowy. Wszelkiego rodzaju filmy - korporacyjne, reklamowe itp. - jest oparty na wcześniej opracowanym scenariuszu. Potem przychodzi czas na filmowanie. Może być nagrywane wnętrze biura lub miejsca pracy, budynek może być pokazany z poziomu gruntu lub z lotu ptaka. Zazwyczaj powstaje kilka krótkich obrazów, które są łączone w procesie edycji.

Filmy produkowane przez Bergstudio mają zazwyczaj dobrze dobraną ścieżkę dźwiękową. Muzyka, dźwięki pasujące do obrazu i wypowiedzi narratora: te trzy elementy łączą się ze sobą z idealnym skutkiem. W filmie promocyjnym lub employer branding dobrze jest, gdy narratorem jest szef firmy lub pracownik. Dzięki temu produkcja będzie bardziej autentyczna i wywoła u widza emocje, co jest bardzo ważne.

Filmy eventowe to również usługa oferowana przez Bergstudio. Imprezy firmowe, festiwale, konkursy, konferencje, zawody sportowe, pikniki rodzinne, targi itp. mogą być filmowane i stać się świetnym materiałem dla mediów społecznościowych i reklamy. Wykorzystanie wideo do promocji firmy jest skuteczne, a efekty widać od razu. To świetny sposób na promocję nowych firm i ale także na podkreślenie pozytywnych aspektów i zmian w znanej już firmie.

Wyświetleń: 260
Komentarze