Sparowaliśmy ze Ślepskiem

Po przerwie świątecznej czas się rozruszać, a dobrym do tego momentem był 30 grudnia i sparing ze Ślepskiem Suwałki. 2017 rok zakończyliśmy jednym zwycięskim setem.

Wicemistrz I ligi to klasowy rywal, a również w naszym kierunku nie zabrakło pochwał, bo jak powiedział Dima Skorij

To był potrzebny i pożyteczny sparing. Potrzebny, bo rozgrywki rundy zasadniczej I ligi wkraczają w decydującą fazę i, pomimo świąteczno-noworocznej przerwy, musimy utrzymać rytm meczowy, a pożyteczny, bo NET ma naprawdę dobry zespół i nadzieje na powrót na zaplecze siatkarskiej ekstraklasy.

Skończyło się wynikiem 4-1 (25:19, 25:22, 26:24, 21:25, 25:21) dla gospodarzy. Zagraliśmy w składzie: Obuchowicz, Zalewski, Guzewicz, Macyra, Szwaradzki, Tomczak – Kowalczyk i Nurczyński (libero) oraz Graczyk, Zdrojewski, Wojtkowski, Piasta, Stojke.

Pierwszy mecz ligowy w 2018 roku rozegramy 13 stycznia w Białymstoku z miejscowym BAS. W najbliższej, sobotniej, kolejce pauzujemy.