Play-off: prowadzimy 1-0!

Wyjazd do Warszawy zakończył się jak najbardziej szczęśliwie! Wygrywamy z Metrem Warszawa 3:0 i w rywalizacji do dwóch wygranych obejmujemy prowadzenie!

W rundzie zasadniczej podzieliliśmy się zwycięstwami z zespołem Metra: w Warszawie wygraliśmy 3:1, z kolei takim samym wynikiem goście wygrali w Ostrołęce. W pierwszym meczu play-off nie było jednak żadnych wątpliwości. W pierwszym secie wygrywamy z rywalem wysoko, w dwóch kolejnych zachowujemy zimną krew w końcówce i dzięki temu wygrywamy 3:0.

Rewanż 8 kwietnia w Ostrołęce, ewentualny trzeci mecz 9 kwietnia, także w hali im. Gołasia. Miejmy jednak nadzieję, że uda się zakończyć rywalizację już po drugim spotkaniu.

Co ważne, w Warszawie dopingowali nas wspaniali kibice! Głośna grupa sprawiła, że w hali Metra czuliśmy się jak u siebie w domu. Oby tak dalej i czekamy na równie głośny doping w meczu rewanżowym. Zapraszamy kibiców do aktywnego wspierania siatkarzy!

Metro Warszawa – Energa Net Ostrołęka 0:3 [15:25, 24:26, 27:29]

Energa Net: Tomczak, Szwaradzki, Guzewicz, Zalewski, Macyra, Piasta, Kowalczyk (libero) oraz Nurczyński (libero), Zdrojewski, Graczyk, Wojtkowski.