Po wygraną!

W najbliższy piątek w Ostrołęce dojdzie do drugiego meczu fazy play-off II ligi pomiędzy Energą Net Ostrołęka a Metrem Warszawa. To spotkanie trzeba zobaczyć!

W pierwszym meczu, rozgrywanym przed dwoma tygodniami w Warszawie, zwyciężyliśmy pewnie 3:0. To stawia nas w dobrym położeniu przed rewanżowym meczem. Trener Mateusz Mielnik po pierwszym meczu mówił:

Dziękuję kibicom, bardzo nam pomogli i głośno nas wspierali. Bardzo się cieszę, że nasi kibice w końcu są z nami również na wyjeździe. Dzięki nim udało się wytrzymać ten trudny moment w trzecim secie. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na rewanż, a w szczególności zapraszam pana prezydenta Kotowskiego, bo bardzo nas wspiera, a my swoją postawą pokazujemy, że to wsparcie idzie w dobrym kierunku.

Czas pokazać to po raz kolejny! Mecz zostanie rozegrany w piątek 6 kwietnia o godz. 18.00 w hali im. A. Gołasia. Jeżeli wygramy, przechodzimy do kolejnej rundy play-off. W przypadku wygranej Metra, gramy trzeci mecz w niedzielę w naszej hali. Zapraszamy na mecz, wstęp wolny!