Dziękujemy za emocje w tym sezonie!

Co to był za sezon! Pełen wzruszeń, znakomitych meczów i dobrych wyników biało-czerwonych. Podziękowania należą się każdemu, kto tworzył biało-czerwoną drużynę…

Trenerowi MATEUSZOWI MIELNIKOWI dziękujemy za świetną pracę, wykonaną w klubie przez ostatnie dwa sezony. Zapamiętamy Cię jako ambitnego i niezwykle zaangażowanego szkoleniowca. Również dzięki Twojej pracy osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki, dwukrotnie znajdując się w ścisłym finale II ligi. Pamiętaj o nas i święć triumfy w I lidze. Powodzenia w Suwałkach.

Wielką pomoc uzyskaliśmy także od GRZEGORZA CZETOWICZA. Nasz statystyk dwoił się i troił, by przygotować świetne analizy meczowe. Dzięki jego profesjonalizmowi, udało się rozpracować grę niejednego rywala i wyciągnąć wnioski z własnej gry. Grzesiek wykonał tytaniczną pracę, za którą bardzo mu dziękujemy.

Niezwykle udany sezon 2017/18 to także zasługa ZAWODNIKÓW. Wielkie brawa za Waszą ambitną postawę, grę do końca w każdym spotkaniu i zrobienie wszystkiego, by I liga powróciła do Ostrołęki. Nie udało się, ale nie ma wątpliwości, że swoją postawą zasłużyliście na uznanie kibiców.

Dziękujemy SPONSOROM, którzy nie żałowali grosza na to, by stworzyć w Ostrołęce silną drużynę, walczącą o najwyższe cele. To dzięki Wam liczni kibice mogą przeżywać sportowe emocje na najwyższym poziomie. Wasze wsparcie jest nieocenione, dlatego liczymy na dalszą owocną współpracę w kolejnych sezonach.

Możemy być dumni z naszych KIBICÓW! Byliście z nami na każdym meczu domowym, często jeździliście na wyjazdy. Pokazaliście, że biało-czerwone barwy są dla Was powodem do dumy. Możemy powiedzieć tylko: szacunek panie i panowie! Choć zostajemy w II lidze to nasi kibice to prawdziwa Liga Mistrzów!

Dziękujemy także wszystkim, którzy pomagali naszej drużynie w tym sezonie. Zaplecze medyczne, transport, wyżywienie itd. – bez tego nie byłoby możliwe osiąganie sukcesów.

Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Zarząd ASPS NET Ostrołęka